Blog september 2015

Vineeritükid soodushinnaga -50%

Vineeritükid mõõduga 500x500x30 mm alates tänasest 3 eur/tk. 

Vineeritükid, tavahinnaga 6 eur/tk, on kasutatavad mitmesuguste detailide või esemete valmistamiseks. Lillekastid, riiulid, istumisalused, materjal mööblidetailide lõikamiseks või kohvilaua ehitamiseks on vaid mõned näited, kuidas selliseid tükke realiseerida millekski kasulikuks. 

Tootmisjääkide valikuga saate tutvuda meie kodulehel või külastades meid aadressil Jälgimäe tee 11.

Loe edasi »

Selgus fotokonkursi #vineerminukodus võitja

Septembrikuus korraldasime fotokonkursi, milles osalemiseks pidi üles laadima foto tarbeesemest, mööblitükist või hoopis kunstiteosest, mis on valminud käsitööna. 22. septembril korraldasime Vineerimaailma meeskonna seas pimehääletuse, et selgitada välja meie lemmik. 

Loe edasi »

Kõik aknalauad -10%

Kasevineerist aknalauadele kehtib oktoobrikuu jooksul soodustus -10%. 
​Efektse lõikeservaga vineerist aknalauad pole ainult visuaalselt meeldivad vaadata, vaid nende siidine pind on puidule omaselt soe ka käe all. Kasevineerist aknalauad sobivad nii kargelt modernsesse kui ka hubaselt romantilisse interjööri.

Loe edasi »

KÜSITLUS: Millised seinapaneelid valiksid endale koju?

Vineerist seinapaneelid lisavad interjööri puidu naturaalset soojust ja looduse rafineeritud mustrimängu. Olenevalt puidust võib paneelide pinnal olla muster väga erinev: tagasihoidlik, jõuline, elegantne või kontrastne. Klientide eelistuste mõistmine on meie jaoks väga oluline ning seetõttu küsimegi:

Loe edasi »

Meie uus töötaja - profijalgpallist vineerimaailma

Vineerimaailma uuel müügispetsialistil Vjatšeslav Zahovaikol on seljataga pikk profijalgpalluri karjäär.

Loe edasi »

Värvimiseks ettevalmistatud vineer: Riga Preprime

Vineerimaailma uuel müügispetsialistil Vjatšeslav Zahovaikol on seljataga pikk profijalgpalluri karjäär.

Loe edasi »

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.