Puitbrikett – vineeri tootmisel jääke ei teki

VÄLJA MÜÜDUD!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga.

Vineeri tootmisel ei lähe raisku grammigi materjali - järele jäänud materjal pressitakse briketiks. Kuivõrd brikett pärineb tehastest, kus toodetakse kasevineeri, siis sisaldab küttematejal 100% kasepuitu ja on sellest tulenevalt ka väga hea kütteväärtusega.

Puitbrikett on naturaalne ja loodussõbralik kütus, mis ei sisalda mingeid lisaaineid. Pressitud brikett on väga suure tihedusega ja võtab ladustamisel vähe ruumi. Puitbrikett on ka väga suure kütteväärtusega – 4,82 MWh/t. See põleb kõrgel temperatuuril peaaegu ilma tuhata (0,23%), niiskussisaldus on siinjuures vaid 4,3%. Sobib põletamiseks enamikes küttekolletes - kateldes, pliitides, kaminates ja ahjudes, kus on vaja pikka ja ühtlast tuld.

Kui palju kaalub, mitu tükki ja mis on hind?

 

kaal (kg)

Pakendi mõõt (mm)

kogus

hind (km’ga)

1 pakk

ca 10,65

380x190x160

12 briketti

1,49€

1 alus

ca 895

1200x800x1200

84 pakki

119€

Huvi korral võta ühendust Ramoga:

Ramo Mootse
Mobiil: +372 517 7022
ramo@vineerimaailm.ee

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.