Ehitusmessil uudistoodetega

Üle mitme aasta otsustasime taas osaleda ehitusvaldkonna erialamessil Eesti ehitab 2016, mis toimub juba järgmisel nädalal 6.  - 9. aprillil.

Seekord on fookus lisaks vee- ja niiskuskindlale vineerile uudistootel Ultralam. Vineerpuit LVL ehk Ultralam on kaasaaegne komposiitmaterjal, mida kasutatakse kõige enam katusekonstruktsioonide, lagede, betoonivaluvormide, seina- ja põrandakarkasside,  I-talade ääriste ja tellingute juures. Messile ei võta me kaasa kõigest näidistükke, vaid oleme kogu oma messiboksi karkassi ehitanud just Ultralam'ist. "Kuigi vineerpuitu Eestis täna juba kasutatakse, siis üpris piiratud kujul ja seda just kõrge hinna tõttu. Meie eesmärk on see toode turule tuua mõistliku hinnaga ning piisavalt laia sortimendi ja laovaruga"

Samuti tutvustame Nordic Breeze ja Nordic Storm seina- ja laepaneele, mis ligi pool aastat kestnud arendustöö tulemusena on täna saadaval karbitootena kahes mõõdus ja kolme erineva tooniga. Lisaks visuaalsele poolele on viimistlusmaterjalide puhul väga oluline nende paigaldamise spetsiifika. Sellega seoses oleme ühe messiboksi seina ette valmistanud näidispaigalduseks – külastajatel on võimalik ka ise kätt proovida.

Messil tutvustame ka täiesti uut Vineerimaailma tootegruppi – erimõõdulised vineeritükid. "Need on tehases tootmise käigus tekkinud vineeritükid, mis on saadaval suures koguses. Kvaliteet on sama, mis standardmõõdus vineertahvlil, kuid hind on kuni poole odavam!" kirjeldab Kaido materjali eeliseid.

Nii erimõõdulistele vineeritükkidele kui ka seina- ja laepaneelidele on meil plaanis atraktiivsed messipakkumised, millega on peagi võimalik tutvuda meie Facebook'i lehel ja muidugi meid ehitusmessil külastades.

Kõiki eelmainitud tooteid tutvustame ja näitame oma messiboksis numbriga C-39.  Kohal on meie tubli ning professionaalne müügimeeskond, kes hea meelega tutvustab tooteid ning pakub välja lahendusi.

Mess on avatud:

Kolmapäeval, 6. aprillil kell 11.00 - 18.00
Neljapäeval, 7. aprillil kell 10.00 - 18.00
Reedel, 8. aprillil kell 10.00 - 18.00
Laupäeval, 9. aprillil kelll 10.00 - 17.00

Eesti Näituste messikeskuses, Pirita tee 28, Tallinn
Rohkem infot: http://www.fair.ee/eestiehitab/index.php?lang=est

Kohtumiseni juba järgmisel nädalal!

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.