KASULIK TEADA: Piki- või ristisüüd?

Lisaks materjali pikkusele, paksusele, kvaliteedile või pinnakatte toonile on vineertahvli oluliseks omaduseks puidusüü suund. Mööbli valmistamisel võib viimane väga oluliseks osutuda, sest enamasti soovitakse nn fassaad ehk uksed valmistada selliselt, et puidusüü jookseb ühes suunas. 

Kuigi meie müügispetsialistid on alati valmis teile materjali kohta vastavat infot jagama, siis meie kodulehel kehtib lihtne reegel: Vineertahvli mõõdud on alati märgitud selliselt, et esimene arv näitab, millist pikkust mööda puidusüü jookseb.

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.