Katame vastu talve kõik avad!

Kasevineer on täispuidust vastupidav materjal, mis talub hästi niiskust ning on ka silmale ilus vaadata.

Pakume vastu talve erihinnaga kasevineeri, et saaksite oma suvila, abihoone või poolelioleva ehitise talvekindlaks muuta. Kampaaniatoode sobib ajutiseks katteks, aga võite kasvõi kõik seinad sellega üle lüüa.

Erihinnaga on saadaval niiskuskindlast kasevineerist plaadid suurusega 9x1220x2440 mm. Hind 5 eurot/m2, lisandub käibemaks. 

Kaupa on laos piiratud kogus, kui saab otsa, siis sellise hinnaga juurde ei saa. Seega astuge lähipäevadel läbi või broneerige info@vineerimaailm.ee soovitud kogus.

Rohkem infot niiskuskindla kasevineeri kohta leiate SIIT

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.