Kulumis- ja libisemiskindel vineer Riga Heksa Plus

Transporditööstuses ja tootmisettevõtete seas on väga populaarne Riga Heksa Plus vineer. Tegemist on niiskuskindla vineeriga, mille muudab ilmastiku- ja veekindlaks mõlemalt küljelt kattev fenoolkiht või UV-kindel kile. Kuluv pind on erilise kuusnurkadest koosneva reljeefiga, tagakülg on üldiselt sile.  Muster tekitatakse paneelidele kuumpressides. Libisemiskindlus on vastavuses standardiga DIN 51130 R 10.

Riga Heksa Plus vineeri eeliseks on:

  • vastupidavus kulumisele;
  • ilmastiku- ja veekindlus;
  • dekoratiivne välimus;
  • vastupidav sagedamini kasutatavatele kemikaalidele;
  • kergesti puhastatav;
  • keskkonnasõbralik ja hügieeniline.

Heksa Plus sobib kasutamiseks kõikjale, kus on oluline kulumiskindlus: põrandad, transporditööstus, jalakäijate sillad, lao- ja tootmispindade põrandad, laoriiulid, laadimisplatvormid, kaid ja paadisillad, laevatekid, tellingud, transpordikastid.

Riga Heksa Plus vineer on koheselt laost saadaval mõõtudega 1500x3000x12mm, kuid alati saame lõigata mõõtu vastavalt kliendi soovile.

Huvi korral võta meiega ühendust info@vineerimaailm.ee

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.