Osale fotokonkursil ja võida 100€ väärtuses vineeri!

Jälgi kampaaniat meie Facebook'i lehel

Tegeleme igapäevaselt vineerist mööbli valmistamisega, kuid põnev oleks näha, mida huvitavat olete endale ise kodus vineerist valmistanud.

Osalemiseks lae Facebook'i või Instagram'i üles foto tarbeesemest, mööblitükist või hoopis kunstiteosest, mille oled ise või on mõni sinu pereliige valmistanud vineerist. Ootame pilte linnumajadest lihtsate riiulite või kohvilaudadeni.

NB!
Pildi pealkirja lisa kindlasti ‪#‎vineerminukodus.
Jälgi, et postitus oleks Avalik.

Üks inimene võib osaleda rohkem kui ühe käsitööna valminud esemega.

Konkursil on võimalik osaleda 21. septembrini. Võitja selgitamiseks korraldame 22. septembril pimehääletuse, mille käigus saavad kõik Vineerimaailma meeskonnaliikmed oma lemmikutele hääle anda.

Konkursi võitjat autasustame Vineerimaailma kinkekaardiga väärtuses 100€, mille eest on võimalik soetada uute projektide tarbeks vineeri.

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.