Populaarne vineerplaat, mis ei vaja lisatöötlemist

Tootjate ja eraklientide hulgas on eriti populaarne Riga MEL . See on mõlemalt küljelt valge melamiinist filmkihiga kaetud kasevineer. Pealispind on hügieeniline, lõhnavaba, ilmastiku- ja veekindel, tõrjub levinumaid kemikaale ja UV-kiirgust.

Pinda on lihtne puhastada vee ja auruga. Melamiinist pind on sile, läikiv ja vastupidav.

Riga MEL on sobilik kasutamiseks transporditööstuses, seinte ja lagede viimistluseks, mööblidetailideks või lauaplaadiks, kaupluste mööbli või näitusebokside ehitusel, reklaam- ja infotahvlite valmistamiseks.  Sobib suurepäraselt karkasside ja näiteks garderoobi valmistamiseks.

Riga MEL vineerplaat on koheselt valmis kasutamiseks ehk ei vaja lisatöötlemist. Laos on plaadid mõõtudega 1525- 3050mm, alati saame plaadid lõigata mõõtu vastavalt kliendi soovile.

Huvi korral võta meiega ühendust info@vineerimaailm.ee

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.