Sisustusmessil laskume köögimööbli detailidesse

Juba teist aastat järjest osaleme sisustusmessil Interjöör 2016, mis toimub 22. - 24. aprillil Eesti Näituste messikeskuses. Seekord on sisustusmessil fookuses köögimööbel, mille arendustegevusse oleme rohkelt panustanud. Lisaks tutvustame populaarsust kogunud kasevineerist seina- ja laepaneele.

Vineerimaailma meeskonnaga liitus mõned kuud tagasi kogenud köögimööbli müügispetsialist Margus Pärnamägi, kes koostöös tootmisosakonnaga on tegelenud intensiivse arendustööga. Tänu sellele saame messile tulla uuenenud kontseptsiooni ja tugevama meeskonnaga. 

Väike eelvaade hetkel toomises olevast köögimööbli sahtli esipaneelist

"Kuigi köögimööbli märksõnaks on messil ikka vineer, siis täna ei tähenda see ilmtingimata üleni vineerist mööblit. Keskendume detailidele ja vineeri efektsele lõikeservale. Oleme messil eksponeeritava mööbli puhul kaotanud traditsioonilised käepidemed ning katsetame Eestis vähelevinud lahendustega. Üldmulje poolest oleme lähenenud puhtajoonelisele skandinaavialikule stiilile, kuid lisamata ei jäänud ka mõned kiiksuga detailid," kirjeldab Margus sisustusmessil tutvustatavat mööblit.

Samuti oleme messil väljas kasevineerist seina- ja laepaneelidega – Nordic Breeze ja Nordic Storm. Seekord pole vaja elavat kujutlusvõimet, et näidistüki pealt ennustada, millised võiksid paneelid suurel pinnal välja näha – lubame, et kipsplaati messiboksi seinte viimistlemisel me kasutanud pole.

Seega ootame kõiki meid sisustusmessil külastama – asume messiboksis numbriga 503.

Mess on avatud:

Reedel, 22.04   kell 11.00 – 18.00
Laupäeval, 23.04  kell 10.00 – 18.00
Pühapäeval, 24.04  kell 10.00 – 16.00

Eesti Näituste messikeskuses, Pirita tee 28, Tallinn
Rohkem infot: http://www.sisustusmess.ee/

Kohtumiseni!

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.