Värskelt uuenenud koduleht

Veel täna hommikul oli www.vineerimaailm.ee oma harjumuspärases vormis. Nüüd, mõned tunnid hiljem, võib tutvuda uuenenud kujunduse ja sisuga keskkonnaga, milles orienteerumine on varasemast lihtsam.

Ettevõtte kliendisõbralikkuse esimeseks määrajaks on koduleht, mille funktsioon on edastada informatsiooni selgelt ja arendada kliendi teadmisi pakutava materjali või toote kohta. Seetõttu on Vineerimaailma koduleht pidevas liikumises, et tagada kaasaegne keskkond, mis peegeldaks meie ettevõtet täna, mitte staatilist minevikku. 

Seekord võtsime ette suuremad muudatused. Kuivõrd vineere on erinevate kvaliteedi ja pinnakatte tähistega, mis muudavad pildi tihti väga kirjuks, siis muutsime niiskus- ja veekindla vineeri informatsiooni arusaadavamaks. Olulise lisana on täna meie kodulehel ka pidevalt täienev Vineeri ABC, kuhu kogume kokku faktid, mis aitavad kliendil mõista vineeri olemust ning tehnilisi näitajaid. Lisasime kodulehele hulgaliselt lisamaterjali, näiteks materjali kvaliteedikirjeldused ja seinapaneelide paigaldusjuhendi.

Oluliseks muudatuseks peame asjaolu, et tänasest on koduleht saadaval ka venekeelsena. Samuti saadame järgmise kuu uudiskirja juba kahekeelsena.

Tänaseid muudatusi suunas meid tegema klientidelt saadud tagasiside. Selleks, et Vineerimaailma koduleht areneks ka tulevikus, ootame endiselt oma klientidelt tagasisidet.

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.