Kõik tootmisjäägid kuni -50%

Juulikuus pakume oma klientidele võimalust soetada tootmisjääke kuni 50% soodsamalt. Suvine periood, millal vaba aega on rohkem, soosib uute projektide ette võtmist. Suuremõõduliste vineertahvlite asemel on soodsam ja optimaalsem võtta kasutusele vineeritükid, mida on lihtne transportida. Pärast projekti valmimist on ka endal kodus vähem jääke, millele on alati keeruline kohta leida.  

Tootmisjäägid on jaotatud kolme erinevasse gruppi:

  • Kõige väiksemad ja soodsamad tükid asuvad 1€- kastis.
  • Veidi suuremad oleme lattu paigutanud riiulitele, kus kliendil on mugav sobilik materjal endale valida. Riiulitelt võib leida ka ühesuuruseid tükke, mis sobivad ideaalselt riiulite valmistamiseks.
  • Ülevaate kõige suurematest jääkidest saab sellelt lehelt: Vineeri tükid. Tabelist võib leida palju ühesuuruseid tükke, mis võiksid olla sobilikud ka näiteks mööblitootjatele.

Huvi korral helistage meile numbril 658 0390 või kirjutage aadressil info@vineerimaailm.ee!

Viimased postitused

Uus Multigrey kate RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele

Latvijas Finieris on välja töötanud uue Multigrey melamiinkatte RIGA Heksa Plus ja RIGA Tex toodetele ...

RIGA ECOlogical – uus keskkonnasõbralikum liim ligniini baasil

Latvijas Finieris on oma tuntud RIGA kasevineeri jaoks välja töötanud uue keskkonnasõbraliku liimi RIGA ECOlogical,  mille puhul traditsioonilise fossiilfenooli asemel kasutatakse olulisel määral biopõhist ligniini ...

ERIPAKKUMINE: Testime uue mõõduga Wild Tile paneele

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

Taas müügil puitbrikett!

Pakume Vineerimaailmas heledat kandilist kasepuust pressitud puitbriketti, mis on väga eeskujuliku kütteväärtuse ja minimaalse tuhajäägiga ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.