7 vineerist asja, mille tegemisega saavad kõik hakkama

Kas sina oled üks neist, kes armastab ostmise asemel ise asju valmistada? Kui sõrmed sügelevad ja soov on taas mingi põnev projekt ette võtta, siis varu endale mõned päevad aega ja ammuta käesolevast artiklist ideid. Vineer on ideaalne materjal, millest koju midagi huvitavat ja omanäolist meisterdada!

Seinaplaat või -kaunistus

Üha populaarsemaks muutuvad erinevad seinaplaadid koos personaliseeritud tekstiga. Selle asemel, et osta selline asi poest, tee see parem ise! Tegemist on lihtsasti ja suhteliselt kerge vaevaga valmiva vineerist esemega, mis võib kaunistada sinu kodus mitut tuba. Pane see näiteks esikusse ja tervita külalisi meeldiva sõnumiga. Või aseta magamistuppa ja kirjuta plaadile hoopis armas ning intiimne teavitus. Plaat koos spetsiaalse sõnumiga sobib ka kööki või vannituppa, lisaks on see lahe kingitus ka sõpradele.

Kontorilaua taustasein

Kui tahad oma kontorit või miks mitte ka garaaži natuke isikupärasemaks, huvitavamaks või moodsamaks muuta, siis selline lahendus võib olla omapärane variant. Töötle vineer endale meelepäraseks, soovi korral võid seda isegi lakkida, värvida või mustreid sisse teha ja ongi valmis! Turvalisuse huvides võiksid selle seina külge kinnitada. Plaadi külge võid panna näiteks valgusteid, nagu pildil näha, aga samuti sobivad sellele hulgaliselt teisi asju, näiteks pastakate hoidja, salvrätikute koht, märkmepaberite tahvel jne. Vaja vaid loovus valla lasta!

Laste mängumaja

See projekt on neile, kes tahavad natuke midagi suuremat ja väljakutsuvamat teha kui olid kaks esimest näidet. Võta viis vineerist lauda, ühenda need omavahel “majaks”, tee soovi järgi aknad ja uks ning lastel on rõõmu kui palju! Taoline projekt võib olla lihtne ja minimalistlik, aga sa võid sellest teha ka oluliselt suurema kunstiteose kui antud pildil. Pane juurde värve, detaile ja valgustust ning ole veelgi omanäolisem.

Seinalamp

Seinalamp, mille hoidja on valmistatud vineerist. Lihtne, stiilne ja omanäoline. Selline lamp sobib hästi näiteks magamistuppa öölambiks või miks mitte ka esikusse. Poodides on saada erinevat värvi juhet ning ka pirnid võivad olla huvitavalt matid. Need kaks asja – juhe ja pirn – muudavad selle muidu ehk lihtsana tunduva lambi stiilseks sisekujunduselemendiks. Kaarjas vineeririba on mõnusaks väljakutseks nii algajale kui edasijõudnud meistrimehele.

Kuumaalus

Huvitav ja põnev kuumaaluse projekt, mille saad teha täpselt selliselt, nagu ise soovi on. Vaata üle oma kodu vajadused, otsusta aluste kuju ning hakka meisterdama. Lõika välja just sulle meeldiv kuju, pildil on valitud kuusnurgad. Ühenda mitu erinevat kuju omavahel, et tekiks moodne ja omanäoline lauakate, mida saad kasutada kuumaaluse, kandiku või serveerimislauana. Töötle vineeri just selliselt, et see sobiks loodavasse keskkonda.

Kohvitassi alused

See projekt on mõnus nädalavahetuse ajaviide! Lõika vineerist täpselt nii suured ruudud, kui kohvi- ja teetasside alla soovid. Võid vineeri ka töödelda, näiteks seda lakkida või värvida. Sellel pildil on üks pool kaetud tahvelvärviga, mis võimaldab peale kirjutada näiteks tassi omaniku nime. Nii on suurema seltskonna puhul tagatud, et keegi oma alust ei kaota. Tahvlile saad kirjutada ka ilusaid sõnumeid joojale, teda niiviisi üllatades ja meelitades.

Ideaalne köögisein

Selline multifunktsionaalne köögisein on tõenäoliselt iga perenaise unistus! Puhas, korralik, süstemaatiline ja stiilne - mida veel tahta? Augud annavad võimaluse tõsta riiuleid ja nagisid ümber nii tihti kui soovi on, samuti saab ise reguleerida, kui palju plaate ja pulki on majapidamise organiseerimiseks vaja. Erinevatel aastaaegadel või eluperioodidel võib see erineda ning on hea, kui ei pea kohe uut köögisisustust ostma minema. See köögisein võimaldab innovatiivsust ja muutlikku elustiili, võtab vähe ruumi ja muudab köögi moodsaks.

Foto: pinterest.com/pin/475692779377490960/

Viimased postitused

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud ...

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust ...

Sel aastal vineerist jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.