5 nippi, kuidas korrastada aed vineeri abiga

Pilt pärineb blog.openstructures.net

Vineer on mitmekülgne materjal ja sobilik kasutamiseks ka ilmastikukindlust nõudvas keskkonnas nagu aed. Selleks, et hoida kokku planeerimisele kuluvat aega, oleme omalt poolt teinud väikese valiku, kuidas võiks vineer olla abiks aia korrastamisel.

Talv oli kuidagi eriliselt pehme ja kevade alguse märgiks pole lume alt välja sulavad murulapikesed või sügisel tegemata jäänud aiatööd. Olgem ausad, seda lund ju tegelikult polnudki.Soojad ilmad on  viinud sammud aeda, et hakata planeerima uut hooaega värske õhu käes.

1. Selleks, et üldse koristamisega peale hakata, peaksid kõigepealt tööriistad korras olema. Veekindel vineer sobib ideaalselt kärule põhjaks. Kui hallatav maatükk on suurem, siis võib majapidamises leiduda ka haagiseid, mille põhjad vajavad värskendust.

2. Aias võib olla vajalik peenraid eraldada või kompostihunnikut piirata. Veekindel vineer on igati sobilik peenraääriseks nii kasvuhoones kui ka mujal aias.

3. Kasvuhoonesse saab veekindlast vineerist paigaldada tugeva ja stabiilse vahekäigu põhja. Kummikutega kasvuhoones käies on kindlasti oluline libisemiskindlus, mille tagab vineeri kattev tekstuuriga filmikiht.

4. Kuurid ja abiruumid vajavad aeg-ajalt korrastamist ja miks mitte tööriistade sorteerimist või süstematiseerimist. Vineer on väga hea materjal uute riiulite ja prügikastide ehitamiseks või tööriistade seinal hoidmiseks vajaliku raami meisterdamiseks.

5. Kui kõik hädavajalikud tööd on tehtud, siis tuleks mõelda ka aia ilusaks tegemise peale. Veekindlast vineerist valmistatud lillekastid on vastupidavad, lihtsad ehitada ja esteetiliselt nauditavad vaadata. Vineerimaailma kontori sissepääsu kaunistavad vineerist lillekastid juba aastaid.

Viimased postitused

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud ...

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust ...

Sel aastal vineerist jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.