Huvitav leid: vineer kontori disaini peategelasena

Austraalia arhitektuuribüroo poolt loodud disain jäi meile silma eelkõige materjalivaliku poolest. Enamik kontori seina- ja laepindadest on kaetud töötlemata vineeriga, mis kombineerituna värviaktsentidega ja loomuliku valgusega tekitab kerge ning inspireeriva keskkonna.

Clare Cousins Architects muutis selle 1970ndate Melbourne'i büroohoone endale omaseks töökohaks, mida jagatakse ühe ehitusfirmaga. Interjööridetailid on valitud musta või valget värvi - eristamaks asukate erilaadseid alasid. Jagatud "Blackwood Street Bunker" töökohas on säilitatud vana raamistik ja osalt ka algupärane sisustus, luues mittekorporatiivse keskkonna, mis tekitab autentsust ja võimekust täis õhkkonna.

Ruumide tekitatud tunnet võimendab valgeksvärvitud seinte ning vineerist laepaneelide ja tisleritöö kooslus. ineeri, mida on kasutatud seinakappide ning avalikku ruumi ja töökohti eraldavate vaheseinte juures, on eksponeeritud töötlemata kuju–vähendamaks hinda ning ökoloogilist jalajälge. Värvisüst on lisatud muidu monokroomsesse skeemi erkoranžiks ja siniseks värvitud treppide puhul – kaval viis muuta tavapäraselt steriilne ala elavaks.

Allikas: http://www.dezeen.com/2014/07/02/blackwood-street-bunker-office-interior-clare-cousins-architects/

Viimased postitused

PAIGALDUSNIPID! Paneelid seina liistudeta?

Meilt küsitakse tihti kuidas seina või lakke paigaldatud paneelide nurgad viimistleda ja milliseid liiste kasutada ...

5 ideed: vineer rõdul või terrassil

Kalendri järgi on kevad käes ja lumi on loodetavasti jäädavalt selleks aastaks läinud ...

Vineerist maja - 3 kasutust madala kvaliteediga vineerile

Otsid sobivat materjali mustaks põrandaks või katusealuste väljaehitamiseks? Vineer on tänuväärt materjal, mida saab kasutada nii kodu sisustades kui ka ehitades - see on vastupidav ning ei pelga niiskust ...

Sel aastal vineerist jõulupuu!

Kas Sind häirivad ka kuuse küljest kukkuvad okkad varba all või väikeste elusate puude toomine metsas, et need siis kahe nädala pärast ära visata? Muidugi on olemas ka pottides kuused, aga kui paljudel teist need ka kasvama on pandud või üldse kasvama läinud? Meie pakume teile järgmisi huvitavaid vineerist valmistatud taaskasutatavate jõulupuude ideid, mille valmistamisega saab pea igaüks hakkama ...

Liitu uudiskirjaga

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”, rohkem saate lugeda selle kohta “küpsiste poliitikast”, tutvuge ka “Andmekaitsereeglitega”.